Esra Erol'da Anne Aysel'in Feryatları Canlı Yayına Damga Vurdu

ATV'nin reyting rekortmeni programı Esra Erol'da bugün anne Aysel'in feryatları canlı yayına damga vurdu. Anne, oğlu Hüseyin Gazi'nin bulunmasını istedi ve Esra Erol bu talebi geri çevirmedi. Anne, oğlunun kendisinden 22 yaş küçük sevgilisiyle ilişkisini onaylamadığını belirtti. Canlı yayında büyük bir yüzleşme yaşandı ve duygusal anlar yaşandı. Esra Erol, ailesine kavuşamayanlar, evlilik vaadiyle kandırılanlar ve kayıp evladını bulmaya çalışanlar için yardım elini uzatıyor.

Esra Erol'da Anne Aysel'in Feryatları Canlı Yayına Damga Vurdu

ATV'nin reyting rekortmeni programı Esra Erol'da bugün izleyicilerin büyük beğenisini kazandı.

Programda her hafta farklı konuklar ve konular ele alınıyor. Bugün anne Aysel'in feryatları canlı yayına damga vurdu. Esra Erol'a katılan anne Aysel, oğlu Hüseyin Gazi'nin bulunmasını istedi.

Esra Erol da annenin talebini geri çevirmedi ve Hüseyin Gazi'yi buldu.

'İLİŞKİYİ ONAYLAMIYORUM'

Anne Aysel, oğlu Hüseyin'in kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Arife'yle ilişki yaşadığını ve bu ilişkiyi onaylamadığını dile getirdi.

'ONU GELİN OLARAK İSTEMİYORUM… CENAZEME GİRMESİN'

Anne Aysel, 'Oğlumdan 22 yaş büyük bir kadını gelin olarak istemiyorum. Oğlum onu tercih ediyorsa bu çocuk benim cenazeme gelmesin' dedi.

CANLI YAYINDA BÜYÜK YÜZLEŞME!

Canlı yayına bugün Hüseyin Gazi ve Arife katıldı. Programda büyük bir yüzleşme yaşandı. Hüseyin Gazi, çocuk sahibi ve kendisinden 22 yaş büyük Arife'yi sevdiğini ve bırakmayacağını dile getirdi. Anne ise sinir krizi geçirdi. Hüseyin Gazi, annesini kucakladı. O anlar ise Esra Erol dahil herkese duygusal anlar yaşattı.

ATV Canlı Yayınında Esra Erol'da Programında Son Dakika Gelişmeleri...

Yıllardır ekranda başarılarla adından söz ettiren Esra Erol, hafta içi her gün saat 16.20'de Atv ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Bu sezonda da boşanma sürecinde ve sonrasında çocukları mağdur eden ebeveynlerin velayet savaşlarında arabulucu olan, çaresiz anne ve babalara yardım elini uzatan Esra Erol, ailesine kavuşamayanlar, evlilik vaadiyle kandırılanlar ve kayıp evladını bulmaya çalışanlar için harekete geçiyor.

ATV ESRA EROL CANLI YAYIN İZLE Arife'nin 'Canım kayınvalidem' dediği Aysel'e şok teklifi ne? Zorla mı kaçırıldı? Gerçekler ortaya çıkacak! Yeliz stüdyoda olacak! 'Beni Türkan'dan boşayın yeni hayat kuracağım' dedi! Türkan canlı yayında olacak! 'Kızımı, evli çocuklu Volkan, kaçırdı' dedi! Son dakika gelişmesi! Kızının zorla alıkonduğunu iddia eden Saniye anne! Tam 4 yıldır haber alamıyor!