Forza Motorsport 2023 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Forza Motorsport 8'in adı Forza Motorsport 2023 olarak değiştirildi ve gelecekte bir servis modeliyle gelebilir. Yeni oyun, ilk etapta 500'den fazla araç ve 800'den fazla yükseltme seçeneği ile çıkacak.

Forza Motorsport 2023 Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Pazar günkü Xbox Showcase sırasında Turn 10 Studios, Ocak ayında tanıtımını yaptığı Forza Motorsport'un bir sonraki versiyonu için bir fragman yayınladı.

Forza Motorsport 8'in adı Forza Motorsport 2023 olarak değiştirildi ve servis modeliyle gelebilir. Yeni video, oyunun bazı modları, menüler ve sürüş dinamiklerine erken bir bakış fırsatı sunuyor. Yeni Forza Motorsport, ilk etapta 500'den fazla araç ve 800'den fazla yükseltme seçeneği ile çıkış yapacak. Parkurlar ise, farklı düzenlere sahip 20 farklı ortamda gerçekleşecek. Forza Motorsport serisinin 8.oyunu olarak da bilinen yeni Forza Motorsport, 10 Ekim 2023 tarihinde Xbox Series X-S ve PC platformu için çıkışını yapacak.

Forza Motorsport 2023 gelecekte bir servis modeliyle gelebilir.

Servis modeli, her iki yılda bir yeni bir oyun çıkarmadan sürekli olarak yeni özellikler, pistler, araçlar ve etkinlikler üretmesine olanak tanıyor. Ancak Forza Motorsport 2023 için Turn 10’in atacağı adımlar önemli olacak. Turn 10 yalnızca kozmetik ürünler için ücret alan bir para kazanma planına sadık kalırsa simülasyon severler için Forza Motorsport yaşamaya devam edecektir.

Forza Motorsport 8'in adı Forza Motorsport 2023 olarak değiştirildi.

Turn 10 numarayı atlamaya karar verdi ve orijinal ismi kullanmaya karar verdi. Greenawalt bunun neden sim serisinin son oyunu olabileceği konusunda ayrıntıya girmese de, bir servis modeline geçiş muhtemelen bunun nedeni olabilir.

Yeni Forza Motorsport, ilk etapta 500'den fazla araç ve 800'den fazla yükseltme seçeneği ile çıkış yapacak.

Ek olarak pistin sıcaklığı, inamik gündüz/gece döngüsü ve hava durumu gibi faktörler, yarışa büyük oranda etki edecek.