Hakan Ural'ın Gözlerden Sakladığı Eşi ve Kızı

Ünlü sanatçı Sibel Can'ın eski eşi Hakan Ural'ın yıllardır sır gibi sakladığı küçük kızı Gisela'nın fotoğrafları ortaya çıktı. Hakan Ural'ın yaşamında önemli bir dönüm noktası, ünlü şarkıcı Sibel Can ile tanışmasıydı. İkilinin ilişkisi 1991 yılında başladı ve kısa süre içinde medyanın ilgi odağı haline geldi. 1992 yılında dünyaevine giren Sibel Can ve Hakan Ural, o dönemde Türkiye'nin en çok konuşulan çiftlerinden biri haline geldi. Ancak, medyanın sürekli ilgisi ve basının gözleri önünde yaşanan bu ilişki, zamanla ilişkilerine baskı yapmaya başladı. Sonunda 1999 yılında çift, evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Bu ayrılık, dönemin en çok konuşulan ayrılıklarından biri olarak hafızalarda kaldı. Çiftin bu evlilikten Engincan ve Melisa adında iki çocukları oldu.

Hakan Ural'ın Gözlerden Sakladığı Eşi ve Kızı

Hakan Ural'ın Gözlerden Sakladığı Eşi ve Kızına Bakın!

Eşini ve kızını gören dudak ısırdı 'aman nazar değecek'. Ünlü sanatçı Sibel Can'ın eski eşi Hakan Ural'ın yıllardır sır gibi sakladığı küçük kızı Gisela'nın fotoğrafları ortaya çıktı. Hakan Ural'ın yaşamında önemli bir dönüm noktası, ünlü şarkıcı Sibel Can ile tanışmasıydı. İkilinin ilişkisi 1991 yılında başladı ve kısa süre içinde medyanın ilgi odağı haline geldi. 1992 yılında dünyaevine giren Sibel Can ve Hakan Ural, o dönemde Türkiye'nin en çok konuşulan çiftlerinden biri haline geldi. Ancak, medyanın sürekli ilgisi ve basının gözleri önünde yaşanan bu ilişki, zamanla ilişkilerine baskı yapmaya başladı. Sonunda 1999 yılında çift, evliliklerini sonlandırma kararı aldı. Bu ayrılık, dönemin en çok konuşulan ayrılıklarından biri olarak hafızalarda kaldı. Çiftin bu evlilikten Engincan ve Melisa adında iki çocukları oldu.

Hakan Ural'ın Kızı Gisela Ural

Hakan Ural'ın yolu 2002 yılında Ezgi Can Ural'la kesişti. Kısa zamanda gönlünü Ezgi Can Ural'a kaptıran Hakan Ural 2005 yılında ikinci kez nikah masasına oturdu. Çiftin bu evlilikten Gisela ismini verdikleri kızları dünyaya geldi. Hakan Ural, uzun süre eşi ve kızını gözlerden sakladı. Ancak, son zamanlarda sosyal medyada eşi ve kızıyla paylaşımlar yapmaya başladı. Bu paylaşımlar büyük ilgi gördü ve sosyal medyada hızla yayıldı.