Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasında Sorulan Sorunun Cevabı

'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışmasında bugün yayınlanan bölümde barajı geçmeyi başaran yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu tarafından sorulan 'İki elimi kesseler ve kalemi dişlerimle tutmak zorunda kalsam da, yine müzik bestelemeye devam edeceğim' sözünün sahibi besteci kimdir? sorusunun cevabı merak ediliyor.

Kim Milyoner Olmak İster? Yarışmasında Sorulan Sorunun Cevabı

'Kim Milyoner Olmak İster?' yarışması 10 Ağustos 2023 Perşembe günü ATV ekranlarındaki yerini aldı.

Bugün yayınlanan bölümde barajı geçmeyi başaran yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu tarafından sorulan İki elimi kesseler ve kalemi dişlerimle tutmak zorunda kalsam da, yine müzik bestelemeye devam edeceğim sözünün sahibi besteci kimdir? sorusunun cevabı izleyiciler tarafından oldukça merak edilerek araştırılmaya devam ediliyor.

KİM MİLYONER OLMAK İSTER SORU VE CEVAPLARI (10 AĞUSTOS 2023)

İşte Milyoner'de sorulan sorunun yanıtı ve tüm detaylar;

SORU:

İki elimi kesseler ve kalemi dişlerimle tutmak zorunda kalsam da, yine müzik bestelemeye devam edeceğim sözünün sahibi besteci kimdir?

SEÇENEKLER

A- Frederic Chopin
B- Dimitri Şostakovic
C- Sting
D- Serdar Ortaç

Birbirinden ilginç sorular yarışmacılara yöneltildi ve izleyiciler de merakla cevapları öğrenmek istiyor. Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümünde sorulan soruların yanıtlarını izleyiciler tarafından da merak edildi. İşte izleyicilerin araştırdığı o sorunun şıkları ve doğru yanıtı...

'İKİ ELİMİ KESSELER VE KALEMİ DİŞLERİMLE TUTMAK ZORUNDA KALSAM DA YİNE MÜZİK BESTELEMEYE DEVAM EDECEĞİM.' SÖZÜNÜN SAHİBİ BESTECİ KİMDİR?

A- FREDERİC CHOPİN
B-DİMİTRİ ŞOSTAVİÇ
C-STRİNG
D-SERDAR ORTAÇ

CEVAP: B