Muğla'nın Dalaman ilçesinde sinema oyuncusu Merve Kayaalp intihar etti

Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşayan sinema oyuncusu Merve Kayaalp, babasına ait ruhsatlı tabanca ile intihar etti. Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan kontrolde Kayaalp'in hayatını kaybettiği belirlendi. Kayaalp'in cansız bedeni otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı. Merve Kayaalp, Sakarya Fırat, Küçük Kıyamet, Düşler ve Umutlar, Elif, Şeref Meselesi ve Savaşçı dizilerinde rol almıştı.

Muğla'nın Dalaman ilçesinde sinema oyuncusu Merve Kayaalp intihar etti

Muğla'nın Dalaman ilçesinde yaşayan sinema oyuncusu Merve Kayaalp (36), babasına ait ruhsatlı tabanca ile başına ateş ederek yaşamına son verdi.

Muğla Dalamanın Gazi Bulvarındaki bir apartmanın ikinci katı balkonundan silah sesi geldiğini duyan çevredekiler, 112 Acil Çağrı Merkezine haber verdi. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Sağlık görevlilerinin yaptığı kontrolde sinema oyuncusu Merve Kayaalpin hayatını kaybettiği belirlendi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından Kayaalpin cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.

Evde kimsenin olmadığı sırada babası Rıza Kayaalpa ait ruhsatlı tabanca ile yaşamına son veren oyuncu Merve Kayaalp, Sakarya Fırat, Küçük Kıyamet, Düşler ve Umutlar, Elif, Şeref Meselesi ve Savaşçı dizilerinde rol almıştı.