The Sims 4'ün Üç DLC'si Epic Games Store'da Ücretsiz!

Epic Games Store, The Sims 4'ün üç DLC'sini ücretsiz veriyor. Jungle Adventure, Party Stuff ve Fashion Street Kit DLC'leri oyuna yeni eşyalar, kıyafetler ve aksesuarlar ekliyor.

The Sims 4'ün Üç DLC'si Epic Games Store'da Ücretsiz!

The Sims 4'ün Üç DLC'si Epic Games Store'da Ücretsiz!

The Sims hayranlarına müjde getirdik. Her hafta bedava oyunlarla kütüphanelerimizi şenlendiren Epic Games Store bu hafta ise oynaması ücretsiz olsa da ek paketleri ateş pahası olan The Sims 4'ün toplam Steam değerleri 360 TL olan üç DLC'sini ücretsiz veriyor.

Jungle Adventure

Paketin en kapsamlı DLC'si olan Jungle Adventure ile ormanın derinliklerine doğru bir maceraya çıkıyoruz. Antik tapınakların gizemlerini keşfedip yepyeni bir haritaya adım atacağımız DLC beraberinde pek çok yeni eşya da getiriyor.

The Sims 4 Party Stuff

En havalı partileri düzenlemek için ihtiyacımız olan kıyafet ve eşyaları oyuna ekleyen ek paket ile ihtişamlı partilerimiz için tematik eşyalardan yepyeni dekorlara kadar pek çok şeye sahip olacağız.

The Sims 4 Fashion Street Kit

Hint esintilerinin ağırlıklı olduğu kıyafetleri oyuna ekleyecek olan Fashion Street Kit ek paketi ile yalnızca kıyafetlere değil, halhallardan yepyeni gözlük ve bileziklere kadar da pek çok aksesuara kavuşacağız.

Epic Games Store'a giriş yapın. Anasayfadaki 'Ücretsiz Oyunlar' kısmında The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle'ı bulun ve tıklayın. Paketin sayfasına geldiğinizde 'Yükle' diyerek devam edin. Açılan yeni kısımda ise 'Sipariş Ver' diyerek tüm DLC'leri kütüphanenize ekleyin. Unutmayın! Bu teklif 11 Mayıs saat 18:00 ila 18 Mayıs saat 18:00 arasında geçerli olacak.