Twitter Çöktü Mü? Erişim Sorunları Devam Ediyor

Zaman zaman erişim sorunlarıyla gündeme gelen Twitter'a birçok kullanıcı erişim sağlayamıyor. Elon Musk'ın satın almasıyla birlikte Twitter'da son günlerde pek çok sorunla karşılaşılıyor. Son olarak Twitter'ın adının X olarak değiştirilmesi gündemdeki yerini korurken, en sık ziyaret edilen platformda an itibariyle kullanıcılar erişim sorunu yaşıyor. 18 Eylül saat 16.50 itibarıyla pek çok Twitter kullanıcısı uygulamaya erişimde sorun yaşandığını bildiriyor. Ziyaret edilen pek çok hesabın hiç gönderi paylaşmamış gibi görülüyor. Twitter kullanıcıları "Twitter çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırırken resmi bir açıklama gelmedi. X, eski adıyla Twitter'da erişim problemi yaşandığı aktarılıyor. Kullanıcılar gönderi paylaşabilse de mentionlara ve gönderi alıntılarına erişim sorunu yaşanıyor. Peki X (Twitter) çöktü mü, ne zaman düzelir? İşte ayrıntılar... X yani eski adıyla Twitter'da bazı kullanıcılar gönderilerin altına atılan yanıtlara erişemiyor. Sosyal medyadaki kullanıcılar platform üze

Twitter Çöktü Mü? Erişim Sorunları Devam Ediyor

Twitter Çöktü Mü?

Zaman zaman erişim sorunlarıyla gündeme gelen Twitter'a birçok kullanıcı erişim sağlayamıyor. Kullanıcılar Twitter'ın neden açılmadığını araştırıyor.

Peki Twitter çöktü mü?

Elon Musk'ın satın almasıyla birlikte Twitter'da son günlerde pek çok sorunla karşılaşılıyor. Son olarak Twitter'ın adının X olarak değiştirilmesi gündemdeki yerini korurken, en sık ziyaret edilen platformda an itibariyle kullanıcılar erişim sorunu yaşıyor.

TWITTER ÇÖKTÜ MÜ?

18 Eylül saat 16.50 itibarıyla pek çok Twitter kullanıcısı uygulamaya erişimde sorun yaşandığını bildiriyor. Ziyaret edilen pek çok hesabın hiç gönderi paylaşmamış gibi görülüyor. Twitter kullanıcıları "Twitter çöktü mü?" sorusunun yanıtını araştırırken resmi bir açıklama gelmedi.

X (Twitter) Çöktü Mü, Ne Zaman Düzelir?

X, eski adıyla Twitter'da erişim problemi yaşandığı aktarılıyor. Kullanıcılar gönderi paylaşabilse de mentionlara ve gönderi alıntılarına erişim sorunu yaşanıyor. Peki X (Twitter) çöktü mü, ne zaman düzelir? İşte ayrıntılar...

X yani eski adıyla Twitter'da bazı kullanıcılar gönderilerin altına atılan yanıtlara erişemiyor. Sosyal medyadaki kullanıcılar platform üzerinde paylaşılan gönderilere etkileşim veremediklerini ve gönderi alıntılarını göremediklerini belirtti. Downdetector sitesinde ise "X (Twitter) şirketinde olası problemler var olduğu belirlendi" ibaresi yer alıyor. Aynı sitede X (Twitter) kullanıcıları yorumlarda şikayetlerini paylaştı. İşte bazı şikayetler:

  • "Hiçbir şeyi beğenilmiyor ve tüm hesaplarda “tweetler şu anda yüklenmiyor” uyarısı var. Elon, bu sefer ne yaptın?"
  • "Yanıtlara erişebilen var mı?"

Bu sorunun ne zaman düzeleceği ise henüz bilinmiyor.